Anasayfa / Homepage
  Hakkımızda / About Us
  Ürünler / Products
  Hizmetlerimiz / Services
  Belgelerimiz / Certificates
  Online Siparis / Online Order
  İletişim / Contact Us


TCMB na bağlanılamadı.
Access is denied.

Piyasalarda Son Durum
Alış Satış
Dolar
Euro


  
- Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS)
HAKKIMIZDA

Biz medikal sektörde çalışmaya mükemmel kalite anlayışı ile başladık. İnsan sağlığının ciddiyetini ve insan sağlığında kullanılan tıbbi malzemelerin tehlike risklerini çok iyi biliyoruz.

Bu nedenle dir ki bizim ilk amacımız bütün proseslerimizde kalite anlayışını sağlamaktır.

Her kesin söylediği gibi enfeksiyon riskleri hastaneler için çok önemli problemlerdir. Her yıl binlerce insan enfeksiyondan dolayı hayatını kaybetmektedir. Bu durumda şunu söylemeliyiz; Tek kullanımlık tıbbi malzemeler Hastanelerde hekimler tarafından acilen kullanılmalıdır. Son yıllarda gerek ekonomik şartlar gerek bilgisizlik ve gerekse bu malzemelerin pahalı olmasından dolayı kurumlar bu malzemeleri çok fazla kullanmıyorlardı. Fakat şu günlerde bu düşünceler hızla değişmek zorunda kaldı.

Biz ALMİ MEDİKAL VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ olarak bütün bu düşüncelerden hareketle tek kullanımlık tekstil tıbbi malzemeleri en iyi şartlarda ALMED ticari markasıyla üreten bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Misyonumuz; "Her zaman üretimde en iyi kaliteyi sağlamak ana ilkemizdir".

Vizyonumuz; "Dünyada tercih edilen firma olmaktır".

Amacımız her zaman insan sağlığını enfeksiyon tehlikelerinden koruyan üretimleri yapmak olacaktır. Biz inanıyoruz ki bir gün her hastane ALMED markalı ürününü kullanacaktır.ABOUT US

We began to work on this medical sector by the excellent quality mentality. We know very well that the serious of human health and the dangerous of the medical devices and materials risks on the health. So that our first aim is provide to quality on all over the our process.

As every body anounce that the infection risks are very important problems for hospitals. Every year thousands of people are dieing because of infections in the world.

At that mean we should say that the disposable surgial products must be emergancy use in the health organizations. The professionals of health organization should be choise the these disposable materials. Recently the health organizations were not using the disposable materials because of some economical situations, ignorance and high costs of disposable materials.

But at these time this ideas have to been changed fastly.

Finaly We ,ALMİ Co. Ltd. is the manufacturer of disposable medical textile products, by our registrated ALMED trade mark in TURKEY.

Our mission is "Best quality on the production is our main princible in every time".

Our vision is " Be on the preferable company in the world."

Every time our object will be produced the materials that prevent of the human health against to infections hazards .

We believe that one days every hospitals use ALMED disposable textile product.

    Fabrika : Ambar Mah. Demirciler San. Sit. 22. Cad. No:15 Kayseri - Tel : 0 352 311 30 75 - Fax : 0 352 311 30 85
    Kayseri Ofis : Gavremoğlu Mh. Nuh Naci Bey Cad. Hukukcular İş Mrk. Kat : 11 No : 41 Kayseri - Tel : 0 352 222 88 46 Fax : 0 352 222 88 71
    İstanbul Ofis : Kısıklı Mah. Hacı Arif Bey Cd. Bahar Sk. No:36 Üsküdar / İstanbul - Tel : 0 216 316 88 89 Fax : 0 216 316 67 34
Web Tasarım : OnrWEB.net